آراد برندینگ
خانه / روتختی حوله ای / قیمت روتختی حوله ای کبریتی دونفره

قیمت روتختی حوله ای کبریتی دونفره

قیمت روتختی حوله ای کبریتی دونفره به نسبت روتختی های یکنفره بالاتر می باشد. زرین ساپ روتختی های حوله ای کبریتی را با قیمت های ارزان در ابعاد مختلف به فروش می رساند. جهت خرید عمده این محصول با ما همراه باشید.

قیمت روتختی حوله ای کبریتی دونفره

روتختی های حوله ای در دو ابعاد تکنفره و دو نفره موجود می باشد که هر یک از قیمت خرید متنوعی برخوردار می باشد. روتختی های دونفره بیشتر در هتل ها و روتختی های یکنفره در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

روتختی های حوله ای یکی از ملزومات هتل ها می باشد و تنها در نوع کبریتی سفید رنگ تولید می گردند البته این امر بدین معنا نیست که روتختی های حوله ای تنها یک رنگ دارند.
تنها نوع روتختی که دارای رنگبندی کامل می باشد روتختی های حوله ای می باشند به همین جهت بسیاری از افراد این محصول را خریداری می نمایند و در میان تمام افراد محبوب نمایان شده است.

قیمت روتختی حوله ای کبریتی

خرید اینترنتی روتختی حوله ای کبریتی

روتختی های حوله ای در نوع کبریتی بسیار محبوب و پر تقاضا می باشند به همین جهت است که چندی است که روتختی های حوله ای به صورت عمده و اینترنتی به فروش می رسند.
خرید روتختی های حوله ای به صورت اینترنتی این امکان را به شما می دهد تا خریدی آسوده و راحت را تجربه نمایید و بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید و از همه مهم تر تولیدات ملی و محصولات ایرانی را افزایش دهید.
با ما باشید تا به بهترین ها راه یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر را با قیمت ارزان تر …