آراد برندینگ
خانه / روتختی حوله ای / فروش روتختی حوله ای با حداقل سود

فروش روتختی حوله ای با حداقل سود

فروش روتختی حوله ای با حداقل سود توسط مجموعه زرین ساپ انجام می گیرد. روتختی های حوله ای مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تر از کارخانه خریداری نمایید تا مشتری دایمی و همیشگی ما شوید. جهت خرید این محصول پر طرفدار با ما همراه باشید.

تولید انواع روتختی حوله ای زرین ساپ

روتختی حوله ای در دو نوع تکنفره و دو نفره در وزن های 1 الی 2 کیلویی تولید می گردد. وزن سبک و حجم کم این نوع حوله ها موجب شده است تا بسیاری از هتل ها و بیمارستان ها به خرید این محصول روی آورند.
با تولید این محصول توانسته ایم بسیاری از نیاز های ارگانهای خصوصی و دولتی را پاسخگو باشیم. دوام بالا و کیفیت فوق العاده در عین حال قیمت ارزان محصولات از جمله اهداف گروه تولیدی حوله زرین ساپ می باشد.

فروش روتختی حوله ای

فروش روتختی حوله ای با حداقل سود

روتختی های حوله ای در بسیاری از طرح ها و رنگ ها موجود می باشند این نوع از روتختی ها در بسیاری از مکان ها همچون هتل ها و بیمارستان ها به فروش می رسند.
خرید این محصول به صورت آنلاین و اینترنتی برای شما عزیزان بهترین خرید را رقم خواهد زد. فروش روتختی حوله ای با حداقل سود یکی از دست آورد های زرین ساپ بوده است که موفق به انجام آن شده.

فروش روتختی حوله ای

قبل از خرید روتختی های حوله ای بهتر است از ابعاد این محصول مطلع شود و وابسته به نیازی که دارید و ابعاد تخت مورد نظر روتختی های حوله ای را خریداری نمایید تا پس خرید دچار مشکلاتی همچون ناهمسانی اندازه ها نشوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر را با قیمت ارزان تر …