آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / فروش حوله یکبار مصرف ارزان در خاور میانه

فروش حوله یکبار مصرف ارزان در خاور میانه

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش حوله یکبار مصرف و تولید کننده و مرکز توزیع و تامین کننده انواع ملزومات بهداشتی هتلی همواره تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا محصولاتی درجه یک و ارزنده را تقدیم حضور متقاضیان خرید نماید.

مرکز فروش حوله یکبار مصرف

مرکز فروش حوله یکبار مصرف

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان مرکز فروش عمده انواع محصولات حوله ای تمامی تلاش خود را بر این امر معطوف داشته که با تولید انبوه و فروش در تیراژ بالای این محصولات حوله ای بخش قابل توجهی از  ملزومات بهداشتی هتل ها و مراکز اقامتی را مرتفع نماید.

فروش حوله یکبار مصرف ارزان در خاور میانه

فروش حوله یکبار مصرف ارزان در خاور میانه

مزیت بزرگ این نوع حوله ها این است که در هنگام استفاده به سرعت می توان به حوله دسترسی داشت و مزیت دیگر صرفه جویی در مصرف است که بر حسب نیاز می توان از حوله های بلند تر و کوتاهتری بسته به نظر خود فرد استفاده کرد و مورد دیگر که مهم تر از موارد قبلی است و همین دلیل موجب فروش زیاد این محصول شده است این است که در این نوع حوله ها قابلیت جذب ده برابری آب وجود دارد به طوری که می تواند ده برابر وزن خودش بعد از آبگیری وزن داشته باشد که این مساله نقش مهمی در آبکشی و خشک کردن بدن و پوست بعد از حمام کردن و یا خشک کردن بدن بعد از استخر باشد.

مرکز فروش حوله یکبار مصرف با قیمت مناسب

مرکز فروش حوله یکبار مصرف با قیمت مناسب

این محصولات بهترین و با صرفه ترین جایگزین برای حوله های مورد استفاده در هتل ها و سالن های آرایشی و ماساژ و حتی باشگاه ها می باشد. این حوله ها با قابلیت آنتی باکتريال به نوعی از شیوع بیماری ها هم جلوگیری کرده و سلامت پوست مصرف کننده را تضمین می کنند.

شیوع بیماری های ویروسی و پوستی و اگزما و سابر بیماری های پوستی در مراکز استحمام عمومی مساله ای شایع است و استفاده از تدابیر ویژه ای در خانواده مثل استفاده از رول حوله یکبار مصرف می تواند مانع از شیوع بیماریهای واگیردار شود.

فروش حوله یکبار مصرف درجه یک

فروش حوله یکبار مصرف درجه یک

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید کننده انواع حوله یکبار مصرف با داشتن نیروهای فعال در بخش اجرایی مرکز خود اقدام به تولید بهترین حوله های یکبار مصرف با مواد اولیه درجه یک نموده که نتیجه آن تولید و نهایتاً به فروش رساندن یک حوله یکبار مصرف ایده آل با ویژگی های و قابلیت های مثبت فراوان از جمله جذب آب بالا می باشد.

تولید کننده حوله یکبار مصرف

تولید کننده حوله یکبار مصرف

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید کننده و فروش و تامین کننده ملزومات بهداشتی هتلی با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای این قابلیت را دارد تا همواره با نظارت ناظرین کنترل کیفی بر روند و تولید این محصول، انواع حوله های یکبار مصرف را برای استفاده در موارد گوناگون از جمله هتل ها و مراکز اقامتی و آرایشگاهها و سالن های ماساژ و مکان های ورزشی و استخر ها را را به خط تولید رسانده و همواره رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید.

مرکز تولید حوله یکبار مصرف

مرکز تولید حوله یکبار مصرف

حوله ی یکبار مصرف و کاربرد آن که برای استفاده در نظافت و تمیزکاری است در تمامی کشور در حال گسترش است اما در کلان شهرها به این نوع نظافت اهمیت دو چندان داده می شود. با گسترش شهرنشینی توجه به بهداشت عمومی و فردی نیز در جامعه گسترش پیدا کرد.

موارد استفاده از حوله های یکبار مصرف

موارد استفاده از حوله های یکبار مصرف

طبق نظر کاربران گفته می شود که استفاده از حوله ی یکبار مصرف در استخرهای شهری و حمام های عمومی مهم تر از سایر مکان ها می باشد وقتی که فردی در فکر رفتن به استخر بر می آید اولین مشکل رفتن به خانه و جمع و جورکردن حوله  اما با رونق حوله ی یکبار مصرف می توان بار سفر به استخر را کم کرد.

نحوه تولید حوله های یکبار مصرف

نحوه تولید حوله های یکبار مصرف

شما برای تولید حوله های یک بار مصرف کار ساده ای رو پیش رو دارید. مواد اولیه شما برای اینکار غالباً پارچه های اسپان لس هستند. این پارچه ها به صورت نبافته بوده و فاقد تار و پود میباشند. این پارچه ها دارای جذب آب مناسب بوده و میتواند بهترین گزینه برای یک حوله یک بار مصرف باشند. بعد از تهیه مواد اولیه شما باید اندازه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مارک حوله تن پوش

بهترین مارک حوله تن پوش

بهترین مارک حوله تن پوش در ایران زرین ساپ می باشد این برند محصولات خود …