آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / قیمت خرید حوله یک بار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید حوله یک بار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید حوله یک بار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید حوله یک بار مصرف زرین ساپ بسیار ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر برند های دیگر  می باشد.حوله های یک بار مصرف جز حوله های پر کاربرد و پر فروش به شمار می رود. همان طور که از نام این حوله ها مشخص است فقط یک بار قابل استفاده می باشد.

کیفیت حوله های یک بار مصرف

قیمت خرید حوله یک بار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید حوله یک بار مصرف متغیر بوده و  در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. جنس اغلب حوله های یک بار مصرف از الیاف می باشد. الیاف حوله یک بار مصرف از ویسکوز بوده و تار و پود ندارد همانند نمد هایی که تکنولوژی برای بافتن نداشتند در این حوله ها هم از قانونی برای بافته شدن استفاده نشده است. پارچه های حوله ای را اسپانلس می نامند. اگر این حوله ها را با پنبه تولید کنند جذب آبگیری و رطوبت فوق العاده ای خواهد داشت.

خرید و فروش حوله های یک بار مصرف

خرید و فروش حوله های یک بار مصرف

قیمت خرید حوله های یک بار مصرف اغلب ارزان تر و مناسب تر از  سایر حوله ها می باشد. علت قیمت ارزان و مناسب این نوع حوله یک بار مصرف بودن آن می باشد. حوله های یک بار مصرف زرین ساپ را به صورت عمده خریداری می نمایند. شرکت زرین ساپ با ارایه سایت های اینترنتی خریدی آسان و با خیال آسوده را برای شما خریداران عزیز فراهم نموده. این سایت ها از خدمات ویژه و تضمین برخوردار می باشند. برای خرید حوله های یک بار مصرف به صورت عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

صادرات حوله یکبارمصرف

صادرات حوله یکبارمصرف

گروه تولیدی زرین ساپ با تولید محصولات خود به صورت انبوه و با استفاده از آخرین تجهیزات و ماشین آلات کارخانه ای توانسته است محصولات خود را به کشورهای خارجی مانند عراق  روسیه ، بلاروس اوکراین، افغانستان، آذربایجان،قطر و ترکیه صادر کند .امید است تا با استقبال گسترده تاجرین و بازرگانان خارجی بتوانیم بهترین محصول را حضور شما همراهان گرامی عرضه کنیم.

پخش عمده حوله یکبار مصرف

 

شرکت زرین ساپ توانسته است با استفاده از رو

پخش عمده حوله یکبار مصرف

ش های ارتباطی مانند تلگرام و اینیستگرام و … و به کارگیری کادری مجرب و کاردان و کارشناسانی متخصص که در رسته کاری خود جدیت و پشتکار دارند توانسته است محصولات خود را به شکل عمده در سراسر کشور و دنیا پخش کند. امید است تا با حمایت مردم در جای جای کشور و دنیا بتوانیم نامی نیک را در صنعت تولید و پخش حوله یکبارمصرف در سطح کشور به ثبت برسانیم.

ویژگی حوله های یک بار مصرف

ویژگی حوله های یک بار مصرف

حوله های یک بار مصرف از ویژگی های بسیاری برخوردار می باشند. این حوله ها فقط یک بار قابل استفاده می باشند و از حوله های دیگر بسیار بهداشتی تر بوده. این نوع از حوله ها فقط مخصوص خود فرد است و پس از استفاده از آن دیگر از آن حوله استفاده نمی شود. همچنین رنگ اغلب حوله های یک بار مصرف سفید بوده.

کاربرد حوله های یک بار مصرف

کاربرد حوله های یک بار مصرف

حوله های یک بار مصرف از کاربردی ترین حوله ها می باشد. این حوله ها را در بیمارستان ها، هتل ها، مراکز درمانی و بهداشتی، سالن های آرایشی و غیره… بسیار استفاده می گردد. به دلیل اینکه حوله های یک بار مصرف پس از استفاده از آن دیگر کاربردی ندارند و غیر قابل استفاده می شوند در بیمارستان ها برای بیماران مصرف می شود.

حوله های یک بار مصرف در انواع مختلفی از قبیل:

حوله های یک بار مصرف در انواع مختلفی از قبیل:

  • حوله یک بار مصرف هتلی
  • حوله یک بار مصرف بیمارستانی
  • حوله یک بار مصرف ابعادی
  • حوله یک بار مصرف دستی
  • و غیره…

تهیه و تولید و به بازار حوله عرضه می گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده حوله یکبار مصرف

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف به صورت عمده

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف به صورت عمده در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. …