آراد برندینگ
خانه / روتختی حوله ای / قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا با در نظر گیری کیفیت های مرغوب و بسیار بالا شامل هزینه های مناسب و بهتری نسبت به بازار کلی می باشد. رو تختی های حوله ای امروزه کاربرد زیادی دارند. برای اطلاع ای بازار کلی این محصول با ما همراه شوید. روتختی های حوله ای یکی از محصولات جدید و بسیار مفید می باشد که کم شایانی در زندگی روزمره افراد داشته است.

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا وابسته به کیفیت اصلی محصولات دارد. البته طرح ها و مدل های خاص نیز تاثیر شایانی در هزینه های برآورده شده برای محصولات دارد. همانطور که مطلع هستید طرح و نقش و نگار های خاص و زیبایی برای این قبیل محصولات وجود دارد که از طریق این سایت نیز می توانید آنها را تهیه نمایید. برای مثال:

قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا

  • روتختی حوله ای ساده و تک رنگ
  • روتختی حوله ای گلدار
  • روتختی حوله ای اشکال هندسی
  • روتختی حوله ای طرح دار برجسته
  • روتختی حوله ای سه بعدی
  • روتختی حوله ای طرح فانتزی و کارتونی برای کودکان

و سایر مدل ها و طرح ها که همه این موارد برای تخت های یک نفره و دو نفره عرضه می شوند.

تولید روتختی حوله ای کاربر پسند

تولید روتختی حوله ای کاربر پسند

امروزه با پیشرفت صنایع نساجی محصولات متنوعی چه از نظر طرح ها و رنگ ها و چه از نظر کیفیت ها تولید می شود. تولیداتی همچون حوله های فانتزی، فشرده، استخری، انواع تن پوش ها امروزه بسیار می باشند. اما مهم ترین و پر فروش ترین محصول، روتختی حوله ای می باشد که با انواع طرح ها و رنگ های خاص رنگی زیبا و دلنشین در فضای اتاق شما ایجاد می کند.

تولید روتختی حوله ای کاربر پسند

تنوع طرحی و رنگی این محصولات بسیار مهم می باشد چرا که باید با دکوراسیون اتاق نیز همخوانی داشته باشد. نمونه هایی از این محصولات در سایت موجود می باشد که میتوانید مشاهده کرده و با سایر محصولات مقایسه نمایید. حتی می توانید محصولاتی را سفارش دهید که خاص و یکتا می باشند. همراه شما عزیزان هستیم تا زمانی که محصول مد نظر و ایده آل خود را تهیه کنید.

خرید اینترنتی روتختی حوله ای با کیفیت

خرید اینترنتی روتختی حوله ای با کیفیت

جهت خرید انواع محصولات این سایت الخصوص رو تختی های حوله ای می توانید بدون نیاز به مراجعه به دفاتر حقیقی به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. روتختی های حوله در ابعاد متنوعی که استاندارد ترین آن ها دو نفره و یک نفره می باشد عرضه بازار می شود.

قیمت انواع روتختی حوله ای زرین ساپ

قیمت انواع روتختی حوله ای زرین ساپ

به منظور اطلاع از قیمت های روز محصولات می توانید با راه های ارتباطی عنوان شده در ارتباط باشید. قیمت روتختی حوله ای دو نفره اعلا و یک نفره در مدل های ساده و یا طرح دار و کبریتی در حداقل سود عرضه بازار می شود. فروش تمامی محصولات به صورت عمده می باشد که در خرید و فروش های عمده حداکثر سود به نفع خریداران می باشد.

بهترین روتختی های حوله ای تولید شده

بهترین روتختی های حوله ای تولید شده

بهترین روتختی های حوله ای تولید شده روتختی می باشد که قابلیت تنفس پذیری داشته باشد. شاید برای شما کمی مسخره باشد ولی این نکته حائز اهمیت زیادی می باشد. این ویژگی سبب می شود تا شما از عرق کردن در هنگام خواب به دور باشید و این عامل سبب جلوگیری از تکثیر و رشد باکتری های می شود.

نحوه صحیح شستشوی روتختی حوله ای

نحوه صحیح شستشوی روتختی حوله ای 

نحوه صحیح شستشوی روتختی حوله ای دربردارنده ویژگی های خاص می باشد که عدم توجه به این نکات و ویژگی ها سبب به خطر افتادن سلامت شما و دوستداران شما می شود. کالاهای خوابی چون ملافه ها، پتو ها و روتختی ها مکان بسیار مناسبی برای رشد و تکثیر قارچ ها و میکروب ها می باشند، کوتاهی در شستن و پاکیزه نگه داشتن آن ها باعث مشکلات سختی می شود.

نحوه صحیح شستشوی روتختی حوله ای 

  • روتختی ها را کاملا مجزا شستشو دهید.
  • این قبیل محصولات را در هوای آزاد و در معرض نور خورشید خشک کنید.
  • در هنگام شستشو سعی کنید از سفید کننده ها به دور باشید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر را با قیمت ارزان تر …