آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی توسط گروه تولیدی زرین ساپ فراهم گردیده است. حوله های یکبار مصرف در انواع متنوعی موجود می باشند اما به طور کلی در یک غالب ابعادی تولید می شوند. قیمت این نوع از حوله های بسیار مناسب و ارزان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

تولید حوله یکبار مصرف درجه یک

حوله های یکبار مصرف زرین ساپ یکی از بهترین تولیدات این مجموعه می باشد که از ویسکوز تولید می گردد. همانطور که از نام این حوله ها مشخص می باشد به صورت یکبار مصرف می باشد و عاری از هرگونه پرز دهی و نخ نما شدن است. این نوع از حوله عمدتا به صورت عمده خریداری می شوند و اغلب خریداران حوله های یکبار مصرف هتلداران و بیمارستان ها می باشند.

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی

قیمت حوله های یکبار مصرف

قیمت حوله های یکبار مصرف به دلیل اینکه به صورت یکبار مصرف می باشند و وزن بسیار سبکی دارند بسیار ارزان و مناسب می باشند. این نوع از حوله های بر اساس ابعاد و وزن قیمت گذاری می شوند. جهت اطلاع دقیق و به روز از قیمت ها با ما تماس حاصل نمایید.

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی

صادرات حوله یکبار مصرف

حوله های یکبار مصرف زرین ساپ با توجه به کیفیتی که دارند از قیمت فوق العاده ارزانی برخوردار می باشند به طوری که بسیاری از کشور های خارجی از این مجموعه تقاضای صادرات انواع حوله را دارند به سبب همین امر بیش از نیمی از تولیدات خود را به کشور های خارجی و همجوار صادر می نماید.

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی

خرید عمده حوله های یکبار مصرف

خرید حوله یکبار مصرف با قیمت باورنکردنی با استقبال بی نظیری از سوی خریداران رو به روی شده است. چنانچه قصد خرید عمده این محصول را داشتید کافیست با بخش فروش ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز شما را ثبت و به دست شما عزیزان برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب فروش حوله هتلی 

حوله یکبارمصرف هتلی در انواع سایز و مدل

حوله یکبارمصرف هتلی این روزها در بازار فروش بسیار خوبی را به  خود اختصاص داده …