آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / مرکز فروش حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز فروش حوله تبلیغاتی ارزان

اگر شما بازدید کننده و مشتری گرامی که قصد دارید عنوان تجاری و برند و حوزه فعالیت خود را معرف حضور همگان سازید و یک هدیه ماندگار از خود بر جای بگذارید این اطمینان به شما داده می شود که بازدهی پیام تبلیغاتی شما به جهت استفاده مکرر چندین برابر شده و یک محصولی کاملا متفاوت را برای انعکاس و مطرح نمودن پیام تبلیغاتی خود انتخاب نموده اید.

فروش حوله تبلیغاتی

فروش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی حوله تبلیغاتی زرین ساپ با دارا بودن پرسنل توانمند و کارشناسان مالی در بخش فروش همواره تمامی سعی خود را بر این امر متمرکز نموده اند تا با توجه به ابعاد و اندازه و کیفیت بافت و تراکم تاروپود و وزن حوله و همچنین متریال و مواد اولیه به کار برده شده در بافت حوله که معمولا از نوع پنبه خالص بوده با قیمت گذاری بر روی حوله ها با توجه به پارامترهای فوق الذکر همواره یک محصولی ارزنده و نفیس را تقدیم حضور متقاضیان خرید نمایند.

مرکز فروش حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز فروش حوله تبلیغاتی ارزان

کارخانه تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه ها و پرسنل توانمند همواره با نظارت و پیگیری پرسنل خود در فرآیند تولید حوله که تولید شده توسط دستگاه های مونتاژشده خارجی که امر تولید و بافت تولید را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند می باشند و بر این اساس پروسه تولید حوله به بهترین نحو ممکن انجام پذیرفته و همواره مقرون به صرفه ترین قیمت ها را بر روی حوله ها اعمال می نماید.

مرکز فروش حوله تبلیغاتی ارزان

استفاده و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای در مجموعه تولیدی زرین ساپ همواره در جهت ارتقا سطح کیفی حوله و بالا بردن تراکم بافت حوله و همچنین به کار گیری مواد و متریال اولیه که معمولا از نوع نخ پنبه 100% می باشد همگی در افزایش و جذب مشتری و ارائه یک محصولی با کیفیت تاثیر بسزایی دارد. لازم است این نکته را متذکر شد که مدیران کاربلد در مجموعه زرین ساپ همواره سعی داشته تا مقرون به صرفه ترین قیمت ها را بر روی حوله ها اعمال نماید.

سفارش دوخت حوله

سفارش دوخت حوله

کارخانه حوله بافی زرین ساپ با داشتن چندین سال سابقه در امر تولید و فروش عمده انواع حوله ها و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تجربی و متدهای نوین روز توانایی این امر را دارد تا با دریافت نکته نظرات و مشخصات طرح و لوگوی ارگان سفارش دهنده که ممکن است مرکز تجاری یا اداری و یا مراکز اقامتی باشد را به مرحله دوخت و نهایتاً به مرحله فروش عمده برساند.

 

 

 

چاپ لوگو روی حوله

چاپ لوگو روی حوله

حوله های گلدوزی شده با طرح برند تجاری و سازمانی و یا هتلی می توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی،نقش مهمی را در پر رنگ کردن  رسته کاری و برند مخصوص مراکز سفارش  دهنده را ایفا نمایند. اگر شما متقاضی خرید گرامی خواهان سفارش تولید حوله تبلیغاتی در تیراژ های بالا هستید،و تمایل دارید تا کسب و کارتان را رونق بخشید  و حوزه کاری خود را در افکار عمومی ماندگار سازید پیشنهاد ما به شما استفاده از حوله های تولیدی زرین ساپ می باشد که می تواند به صورت چاپ و گلدوزی تمامی نیازهای تبلیغاتی شما را مرتفع سازد؛ زیرا این محصول تبلیغاتی می تواند ببیشتر از سایر آیتم و اقلام تبلیغاتی در رسیدن به  اهداف تبلبغاتی شما مثمر ثمر باشد.

 

 

گلدوزی لوگو روی حوله

گلدوزی لوگو روی حوله

یکی از موارد پر کاربرد که موجب مطرح نمودن برند و حوزه کاری مراکز سفارش دهنده در اذعان عمومی می شود،  گلدوزی روی حوله می باشد که بیشتر با استفاده از هنر کادر تولیدی فعال در بخش کارخانه ای و خیاطی مجموعه زرین ساپ انجام می گیرد.استفاده از طرح های گلدوزی بر روی حوله های دستی و خرید حوله های گلدوزی شده می تواند به منظور اهداف مختلفی همچون استفاده شخصی، هدیه به یک دوست و یا تبلیغات یک برند انجام شود.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع حوله تبلیغاتی در تبریز

استعلام قیمت فروش حوله تبلیغاتی از مجموعه زرین ساپ

ورود شما کاربر گرامی را به مرکز تولید و فروش حوله تبلیغاتی با قیمتهایی مناسب …