آراد برندینگ
خانه / حوله تن پوش / مرکز خرید حوله تن پوش مقاوم

مرکز خرید حوله تن پوش مقاوم

کاربر گرامی که متقاضی خرید حوله تن پوش در تیراژهای بالا هستید با انتخاب کارخانه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید عمده خود، همواره در انتخاب خود ثابت قدم خواهید ماند و خرید های دائمی خود را از این مجموعه انجام خواهید داد.

خرید حوله تن پوش نرم و مرغوب

خرید حوله تن پوش نرم و مرغوب

هیچ وقت در یک فروشگاه حوله تن پوش از روی نرمی حوله در مورد نرمی آن قضاوت نکنید. الزاماً حوله‌ای که در هنگام خرید نرم و با لطافت باشد مرغوب نیست.بسیاری از تولیدکنندگان حوله، پس از بافت حوله آن را با نرم‌کننده شستشو می‌کنند. این عمل باعث می‌شود تا حوله‌ها بسیار نرم‌تر از آنچه که هستند به نظر برسند.

مرکز خرید حوله تن پوش مقاوم

مرکز خرید حوله تن پوش مقاوم

در حال حاضر انواع مختلفی از حوله های تن پوش به منظور فروش موجود می‌باشد. این حوله‌ها برای استفاده برای اشخاصی که تمایلی به استفاده از حوله های حمامی و استخری ندارند ، توسط کارخانجات تولیدکننده‌ی حوله طراحی و تولید می‌شوند.حوله‌هایی که برای مصرف روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند باید نسبتاً مقاوم باشند و از طرفی نیز در برابر شستشو، نباید زود دچار فرسودگی نشوند.این مسئله را در هنگام خریدن سایر انواع حوله نیز رعایت کنید.

خرید حوله تن پوش ارزان

خرید حوله تن پوش ارزان

قیمت حوله تن پوش در کنار سایر مواردی که تا اینجا مطرح شد بسیار مهم و قابل توجه می‌باشد. بسیاری از مشتریان به دنبال خرید حوله تن پوش ارزان قیمت هستند.این مشتریان علاوه بر تأکید بر خرید حوله ارزان، گوشه چشمی به کیفیت آن نیز دارند. قیمت حوله تن پوش به طور کلی رابطه نزدیکی با برند تولید کننده‌ی حوله دارد. قیمت حوله تن پوش در مقایسه با کیفیت این حوله بسیار قابل توجه و مناسب می‌باشد.

خرید حوله تن پوش پنبه ای

خرید حوله تن پوش پنبه ای

حوله‌های تن پوشی که از الیاف پنبه‌ای تولید می‌شوند جزو محصولات ارگانیک طبقه بندی می‌شوند. البته برخی از حوله‌های پنبه‌ای از پنبه ارگانیک تولید نمی‌شوند و پنبه‌ی موجود در الیاف آن از جنس پنبه‌ي مصنوعی می‌باشد. در صورتی که به دنبال خرید حوله‌ ارزان قیمت هستید، مراقب این نوع حوله‌ی پنبه‌ای باشید. حوله‌ی تولید شده از پنبه‌ی مصنوعی از نظر کیفیت نسبت به نوع ارگانیک بسیار ضعیف‌تر می‌باشد.

حوله تن پوش ضخیم

حوله تن پوش ضخیم

حوله‌ی تولید شده از پنبه و الیاف پلی استر نسبت به حوله‌های پنبه‌ای در نرمی، لطافت و سبکی تفاوت چشمگیری دارند. این نوع از حوله‌ها معمولاً ضخیم هستند. به همین دلیل از قدرت جذب بالایی برخوردارند و تراکم بافت آنها نیز بسیار بالا بوده و توانایی خشک کردن بدن را تا حد بالایی را دارا می باشند.

راهنمای شست و شوی حوله تن پوش

راهنمای شست و شوی حوله تن پوش

پس از آنکه یک حوله تن پوش جدید خریدید، باید پیش از استفاده، حوله نو را بشویید. چرا که:

  • برخی از حوله‌های نو رنگ اضافی دارند که باید پیش از استفاده شسته و پاک شود تا دست و بدن شما را آلوده نکند. همچنین این رنگ‌ها ممکن است باعث حساسیت نیز ‌شوند.
  • در ساخت اکثر حوله‌ها سیلیکون به کار رفته است تا حوله پفی و حجیم به نظر برسد؛ شستشوی حوله وجود این مواد را به حداقل می‌رساند.
  • ممکن است حوله شما رنگ بگیرد یا آلودگی لباس‌های دیگر را درون پرز خود جذب کند. همچنین حوله خیس وزن بالایی دارد و اگر در لباسشویی به همراه لباس‌های دیگر قرار گیرد، به خوبی شسته نمی‌شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله تن پوش پنبه ای

فروش حوله تن پوش

مرکز فروش حوله تن پوش زرین ساپ، این محصول را در رنگ های مختلف به …