آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / مرکز تولید انواع حوله در دنیا

مرکز تولید انواع حوله در دنیا

صنایع حوله بافی زرین ساپ به عنوان مرک تولید انواع حوله در دنیا با دارا بودن امکانات و تجهیزات و دستگاه های فوق پیشرفته کارخانه ای و صنعتی با هدف ترویج صادرات و گسترش امر تولید و فروش عمده انواع حوله ها و پارچه های حوله ای تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا با اعمال و اجرایی نمودن کیفیت برتر نامی ماندگار در سطح جهانی از خود برجای بگذارد.

کارخانه تولید حوله

کارخانه تولید حوله

کارخانه تولید حوله زرین ساپ به عنوان یک مرکز تجاری و شرکت صادراتی انواع محصولات حوله ای با داشتن اکیپ های فنی و مسئولین اجرایی کاربلد و کارشناسان خبره ، در راستای ترویج امور تجاری و اقتصادی خود که همگی در جهت پیشبرد اهداف بلند مدت روآسای این مجموعه نقشی تاثیر گذار داشته ، توانسته است گامی بلند و موثر برداشته باشد و در بازارهای جهانی و امور بین الملل درخششی بی سابقه داشته باشد.

مرکز تولید انواع حوله در دنیا

مرکز تولید انواع حوله در دنیا

تنوع محصولات و درخواست های متقاضیان فروش از سراسر دنیا موجب شده که پرسنل و مسولین فنی با بهره گیری از علوم و فنون نوین و با الگوبرداری و طراحی حوله های ابعادی و تن پوش مطابق با متدهای روز دنیا ، اقدام به تولید و فروش عمده انواع حوله مطابق با طرحهای پیشنهادی متقاضیان خرید و مشتریان از سراسر دنیا نمایند.

کارخانه تولید انواع حوله

کارخانه تولید انواع حوله

از جمله حوله هایی که در صنایع حوله بافی زرین ساپ توانسته اند خط تولید فعالی را به خود اختصاص دهند می توان به :

  • حوله های تن پوش (پالتویی) : با توجه به نامگذاری این نوع از حوله ها این محصول در قالب یک پالتو دوخته و طراحی شده و مناسب برای افرادی هستند که تمایلی به استفاده از حوله های بزرگ حمامی و استخری ندارند.
  • حوله های دستی (دست  وصورت): این نوع از حوله ها را می توان در آشپزخانه منازل و در گردگیری سطوح استفاده بهینه ای داشت.
  • استخری (نیم حمامی) : همانطور که از نام این نوع حوله ها پیداست کاربرد آنها در استخر ها و
  • حوله های تبلیغاتی : که معمولا به جهت تاثیر گذاری و ماندگاری طولانی مدت پیام تبلیغاتی و برند و عنوان تجاری هر مرکز و ارگان دولتی و خصوصی از این محصول استفاده می شود و با دریافت لوگوی مرکز سفارش دهنده می توان طرح انتخابی را بر روی حوله چاپ و یا گلدوزی کرد.

انواع حوله تن پوش

کارخانه تولید انواع حوله

این نوع از حوله ها از دیرباز مورد توجه و استقبال خریداران بسیاری از سراسر دنیا قرار گرفته و در انواغ مختلف تکی و ست دوقلو و سرویس های حوله تن پوش و در انواع حوله های هتلی ، بزرگسال (مختص بانوان و آقایان) ، کودکان و … مورد سفارش قرار گرفته و در تولید آنها نهایت دقت و کیفیت به کار گرفته شده است.

 

انواع حوله هتلی

انواع حوله هتلی

این نوع از حوله ها معمولا در رنگ سفید و بافت آنها از دو نوع نخ اپن و رینگ صورت گرفته است حوله های هتلی به جهت اینکه به طور مداوم و به صورت مکرر مورد شست و شو قرار می گیرند میبایست از بافت متراکمی برخوردار بوده و کیفیت خود را از دست ندهد.این نوع از حوله ها هم در نوع حمامی نیم حمام ( استخری) و دستی و حوله های تن پوش تولید شده و در هر مرکز اقامتی و هتلی آماده و برای آسایش مسافران فراهم گشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مارک حوله تن پوش

بهترین مارک حوله تن پوش

بهترین مارک حوله تن پوش در ایران زرین ساپ می باشد این برند محصولات خود …