آراد برندینگ
خانه / حوله تن پوش / قیمت فروش حوله تن پوش زرین ساپ در تبریز

قیمت فروش حوله تن پوش زرین ساپ در تبریز

گروه تولیدی حوله زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با فروش حوله تن پوش در انواع مختلف، با توجه به کیفیت تولید شده محصول ، قیمت های متناسبی را بر روی انواع محصولات حوله ای اعمال نماید و بازار اقتصادی گرم و فعالی را به خود اختصاص دهد.

فروش حوله تن پوش ارزان

تولید کننده حوله تن پوش

گروه تولیدی حوله زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با ارائه قیمتهای مقرون به صرفه و متناسب با مواد اولیه به کار برده شده در تولید این محصول که اکثرا از نوع نخ پنبه100%  میباشد یک محصولی کاملا با کیفیت و ارزنده را روانه بازار نماید . این محصول اغلب متناسب با انواع سایزبندی ها تولید شده و طبق مقیاس و اندازه های آناتومی بدن انسان به مرحله دوخت رسیده است و همچنین در ابعاد freesize هم برای تمامی مصرف کنندگان در هر سایزی قابل استفاده می باشد.

 

قیمت فروش حوله تن پوش زرین ساپ در تبریز

قیمت فروش حوله تن پوش زرین ساپ

آخرین مسئله ای که باید در هنگام خرید حوله تن پوش زرین ساپ،  آن را در نظر بگیرید، قیمت است. قیمت مناسب برای یک حوله تن پوش بسیار مهم است. برخی از برندهای معتبر ممکن است که قیمت بالایی برای حوله‌های خود در نظر بگیرند! آن‌ها به اصطلاح پول برند خود را می‌گیرند و در جنس یا پارچه با حوله‌هایی که برند غیرمعروفی دارند، تفاوتی ندارند.در این زمینه سعی کنید که پول به برند ندهید، بلکه توجه کنید که کدام حوله برای پوست و تن شما مناسب تر است. قیمت حوله‌های تن پوش ممکن است از چند ده هزارتومان تا چند صد هزارتومان متغیر باشد. اگر یک میزان بودجه ی خاص را برای این کار در نظر گرفته باشید، آسان تر قادر هستید که حوله تن پوش خود را انتخاب کنید چرا که خرید شما بر اساس یک برنامه ریزی پیش رفته‌است.

مرکز فروش حوله تن پوش در سایزهای مختلف

مرکز فروش حوله تن پوش در سایزهای مختلف

نکته بعدی که دارای اولویت است، اندازه حوله تن پوش شماست. این موضوع بسیار اهمیت دارد که حوله تن پوش شما متناسب با قد و عرض شانه شما باشد. در حقیقت حوله در تن شما نباید تنگ و یا زیاد گشاد باشد. در این زمینه قد حوله هم مهم است. بعضی از افراد دوست دارند که حوله تن پوش آن‌ها تا روی زانو و یا پایین تر باشد. این موضوع به شما بستگی دارد، پس در مورد آن دقت کافی را به خرج دهید که بعدا پشیمان نشوید!

مرکز فروش حوله تن پوش زنانه

مرکز فروش حوله تن پوش زنانه

حوله های زنانه ای که در قالب تن پوش و پالتویی به مرحله فروش می رسند دارای طرح های ساده و گلدار بوده  و در رنگ بندی های مختلف طبق درخواست شما خریدار گرامی به مرحله تولید می رسد.حوله‌های تن پوش به دو نوع کلاهدار و بدون کلاه تقسیم بندی می‌شوند! در این زمینه برای این که حوله‌های تن پوش کلاهدار قادر هستند که موی شما را بپوشانند به نظر مناسب تر هستند چرا که احتمال سرماخوردگی با استفاده از این حوله‌های تن پوش پایین تر است.

 

مرکز فروش حوله تن پوش مردانه

مرکز فروش حوله تن پوش مردانه

این نوع از حوله ها در زمره حوله های  سایز بزرگ قرار دارد و اغلب در ابعاد فری سایز (freesize)به بازار عرضه می شود. حوله های تن پوش مردانه معمولا کلاه دار بوده و به وسیله یک کمربند بسته می شوند. حوله تن پوش مردانه زرین ساپ توسط بهترین طراحان و با الگوبرداری از طریق آخرین متدها و مدل های جدید روز دنیا به مرحله تولید رسیده است.رنگ بندی این نوع از حوله های اغلب در طیف های آبی، سرمه ای و … به بازار عرضه شده است.

حوله تن پوش بچه گانه

 حوله تن پوش بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه در این مرکز و فروشگاه اینترنتی انجام می گیرد ، وقوع این اتفاق قابل پیش بینی است که با توجه به افزایش تقاضای متقاضیان خرید و پی بردن به کیفیت تضمین شده این محصول، حوله تن پوش بچه گانه در قالب طرح های شخصیت های کارتونی و کودکانه به مرحله تولید رسیده است. طراحان این گروه تولیدی همواره در نظر دارند تا با اعمال طرح های کودکانه  از طریق چاپ بر روی حوله تن پوش، موجب تقویت قوای تخیل کودک شده و مقدمات برانگیختن حس شادی و خرسندی کودک را فراهم می آورند.

انواع حوله تن پوش

انواع حوله تن پوش

 • حوله دکلته
 • حوله نیم تنه
 • حوله رکابی
 • حوله آستین دار
 • حوله بدون آستین
 • حوله کلاه دار
 • حوله بدون کلاه
 • حوله تن پوش ساده
 • تن پوش طرح دار
 • تن پوش چاپی
 • تن پوش گلدار
 • تن پوش مخملی
 • و غیره…

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی حوله تن پوش

فروش حوله تن پوش

مرکز فروش حوله تن پوش زرین ساپ، این محصول را در رنگ های مختلف به …