آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / قیمت فروش حوله تبلیغاتی

قیمت فروش حوله تبلیغاتی

کارخانه تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ با امکان پذیر نمودن شرایط برای فروش حوله تبلیغاتی تمامی امکانات و بستر مناسب را برای ارائه یک محصول با کیفیت و ارزنده فراهم نموده و شما را از یک تبلیغات پر بازده بهره مند می گرداند. این اطمینان به شما داده می شود تا با متمرکز نمودن سرمایه خود بر  روی سفارش حوله تبلیغاتی زرین ساپ یک هدیه تبلیغاتی سودمند و ماندگار را به مخاطبین خود اهدا نموده اید.

 

فروش حوله تبلیغاتی

فروش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز اصلی و فروش انواع حوله تبلیغاتی با استفاده از پرسنل توانمند و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای توانایی این امر را دارد تا با پذیرش انواع سفارشات مشتری و با دریافت برند و لوگوی اختصاصی مرکز سفارش دهنده که با بافت و درج نمودن آن بر روی حوله سفارشی حوزه و رسته کاری آنها را معرف حضور همگان سازد.

 

قیمت فروش حوله تبلیغاتی

قیمت فروش حوله تبلیغاتی

با توجه به اینکه اکثر حوله های تبلیغاتی در نوع دستی مورد سفارش قرار می گیرد و میزان پارچه حوله ای مصرفی در بافت و تولید آنها کم می باشد قیمت آنها معمولا در حدود و سطوح ریالی اندکی تعیین می شود. و هزینه شابلون فقط در سفارش اول دریافت گردیده و در سفارش های بعدی این هزینه لحاظ نشده و فقط هزینه بافت حوله از مشتری اخذ خواهد شد.

 

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه میباشد. این نخ ها از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد. نخ های پنبه از جذب آب بالایی برخوردار هستند و از استحکام بالایی نیز برخوردارند. حوله های تولید شده با این نخ ها بسیار نرم و لطیف میباشند.برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که قابلیت بافت هر طرحی بر روی حوله ها را دارند.

 

 

کارخانه حوله تبلیغاتی

کارخانه حوله تبلیغاتی

همچنین میتوان میزان تراکم را برای این دستگاه ها مشخص کرد. میزان تراکم همان سبک و سنگینی حوله میباشد که جذب آب حوله ها را مشخص میکند.این حوله ها در دو نوع دورو نخ و مخمل تولید میشود که هر کدام مزایای خودشان را دارند و برای مصارف گوناگون استفاده میشود.

 

گلدوزی لوگو روی حوله

گلدوزی لوگو روی حوله

یکی از روش ها برای داشتن حوله ای زیبا، گلدوزی می باشد. در گلدوزی حوله نقش و طرح های بسیاری را می توان روی حوله خلق کرد. این طرح ها می تواند طرح های گل، اشکال هندسی،کلاسیک و غیره باشد. یکی از پرکاربردترین موارد در گلدوزی حوله، گلدوزی لوگو و نشان تجاری روی حوله می باشد که به عنوان یک هدیه تبلیغاتی لوکس برای شرکت ها و مجموعه های تولیدی محسوب می گردد.

 

 

انواع حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی

حوله زرین ساپ با چندین سال سابقه در امر تولید حوله های تبلیغاتی ، قادر به ارائه حوله های گلدوزی شده برای شرکت ها ، باشگاه ها و هتل ها می باشد. گلدوزی برند شما در کمترین زمان ممکن و حداقل تعداد امکان پذیر است.انواع حوله های تبلیغاتی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید برای کاربردهای متفاوت از جمله  منازل و سالن های ورزشی و باشگاه ها و استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

 موارد استفاده از حوله های استخری

تولید حوله تبلیغاتی در تبریز با قیمت مناسب

تولید حوله تبلیغاتی نیازمند ظریف کاری ها و حساسیت های بسیاری می باشد و تنها …