آراد برندینگ
خانه / روتختی حوله ای / روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر را با قیمت ارزان تر از بقیه کارخانجات تهیه کنید. این شرکت آماده ارائه بهترین کیفیت ها در مناسب ترین نرخ های خرید می باشد.

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر

روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ در نمایندگی های معتبر به آسانی آب خوردن قابل تهیه می باشد. شرکت زرین ساپ فعالیتش از شهر تبریز استارت خورده و کم کم وارد بازار شهرهای دیگر شده و امروزه نیز صادرات را در اولویت کارهای خود قرار داده است. البته ورود به صادرات، باعث نشده که از بازار داخل غافل شود؛ بلکه بالعکس تمرکز ویژه ای روی محصولات جدید و خاص مثل روتختی های حوله ای گذاشته و سعی دارد بالاترین حجم از تنوع را تولید و در اختیار مشتریان قرار دهد. در زیر، دو نمونه از پرکاربردترین روتختی ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد که زرین ساپ نیز جزو برترین تامین کنندگان آنهاست.

تولید روتختی حوله ای با الیاف خاص

تولید روتختی حوله ای با الیاف خاص 

تولید روتختی حوله ای با الیاف خاص سبب می شود تا محصول نهایی از بهترین کیفیت برخوردار باشد. با توجه به در نظرگیری این اصل که از عمر انسان یک سوم آن در خواب میگذرد باید حساسیت کالاهای خواب را جدی بگیریم. زرین ساپ با توانایی تولید محصولات بی نظیر در خدمت شما عزیزان آماده می باشد.

محصولات بی نظیر این تولیدی به این صورت است که طرح ها و نقش های بی همتایی دارند و در هیچ فروشگاه دیگری نمی توانید این مدل ها را پیدا کنید.

انواع روتختی حوله ای

انواع روتختی حوله ای

روتختی ها انواع مختلفی دارند. در واقع تقسیم بندی این محصول بسیار متعدد می باشد و براساس معیارهای مختلفی انجام می شود. گاها روتختی را براساس رنگ دسته بندی می کند؛ بعضا جنس روتختی را مورد ملاک قرار می دهند و گاها نیز دیده می شود که روتختی ها را براساس نوع کاربردشان به چند قسمت تقسیم می کنند. اما شاید همه این دسته بندی ها در دو نوع بزرگ تک نفره و دو نفره قرار بگیرند که در واقع سردسته تمامی بخش بندی ها به شمار می روند.

توزیع عمده انواع روتختی حوله ای کبریتی

توزیع عمده انواع روتختی حوله ای کبریتی 

توزیع عمده انواع روتختی حوله ای کبریتی بر اساس سفارشاتی که دربافت شده است مقدور می باشد. شما عزیزان می توانید زرح های مد نظر خود را با ما در میان بگذارید و با پرداخت کمترین پیش پرداخت محصولات خود را در ردیف چرخه تولیدات قرار دهید. با این حال بیشتر سفارشاتی که ما دریافت می کنیم به شرح زیر می باشد:

توزیع عمده انواع روتختی حوله ای کبریتی 

  • روتختی های حوله ای کبریتی
  • روتختی های حوله ای برجسته
  •  روتختی های حوله ای گلدار
  •  روتختی های حوله ای ساده
  • روتختی های حوله ای تک رنگ
  • روتختی های حوله ای گل برجسته
  • غیره….

روتختی حوله ای یک نفره

روتختی حوله ای یک نفره

روتختی حوله ای کبریتی یک نفره اکثرا برای هتل ها استفاده می شوند. این روتختی ها در مسافرخانه ها کاربرد بیشتری دارند؛ چراکه این نوع مراکز، اتاق ها را بصورت جمعی کرایه می دهند و طبیعتا حضور چندین نفر غریبه در یک اتاق، این را ایجاب می کند که تخت ها بصورت تک نفره باشند. همچنین جهت تمیز نگه داشتن این تخت ها، نیاز است که از روتختی استفاده شود و برای سهولت در شستشو روتختی و نیز کاهش قیمت آنها، استفاده از روتختی های حوله ای بسیار مقرون به صرفه است.

روتختی حوله ای کبریتی دو نفره

روتختی حوله ای کبریتی دو نفره

در مقابل روتختی حوله ای کبریتی یک نفره، کاربرد روتختی های دو نفره نیز دست کمی از آن ندارد. این نوع روتختی بیشتر برای هتلهای لوکس می باشد که اتاقهای دو نفره دارد و همه چیز را در قالب جفت عرضه می کند؛ تخت نیز جزو همین هاست. لذا برای تخت های دو نفره نیز بهتر همان است که روتختی دو نفره استفاده شود. در این هتلها نیز روتختی های حوله ای بیشتر به کار می رود؛ چراکه از لحاظ بهداشتی و سبک است؛ قیمت تمام شده پایین تری دارد و نیز شستشوی آن بسیار آسان تر از روتختی های سنگین قبلی می باشد.

کاربرد روتختی حوله ای

کاربرد روتختی حوله ای 

کاربرد روتختی حوله ای کبریتی زرین ساپ بسیار زیاد می باشد و در برخی از ارگان ها وجود این محصول بسیار ضروری می باشد. استفاده از انواع روتختی های حوله ای مدتی است که در هتل ها هم رواج پیدا کرد است. این نوع از روتختی های حوله ای بسیار نرم و راحت می باشند و خوابی راحت را برای مسافران و تمامی مراجعه کنندگان به ارمغان می آورند و همچنین برای تمامی فصول سال خصوصا فصل های سرد مناسب می باشند.

کاربرد روتختی حوله ای 

کیفیت روتختی های حوله ای ایرانی در رده بندی بالایی قرار دارند و همین موضوع کشور ایران را از واردات این محصول بی نیاز کرده است. علاوه بر هتل ها، بیمارستان ها نیز نیاز انبوهی به این نوع از محصولات دارند. به همین علت در راستای تحقق وجود عدم مشکلی در این راستا روتختی هایی تحت نام روتختی های حوله ای بیمارستانی تولید و عرضه بازار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی حوله ای

قیمت روتختی حوله ای با تولید مطلوب

قیمت روتختی حوله ای با تولید مطلوب در بردارنده رنج های کاملا متنوعی می باشد. …