آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / خرید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

خرید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان مرکز خرید حوله تبلیغاتی با دارا بودن امکانات و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای همواره در صدد آن است تا با ارائه خدمات تولید حوله تبلیغاتی در قالب چاپ و گلدوزی لوگو و برند مربوط به اشخاصی که قصد دارند ماندگاری برند و رسته کاری آنان چندین برابر شود ، یک محصولی کاربردی را به خط تولید برساند.

 

فروش حوله تبلیغاتی

فروش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی حوله زرین ساپ در نظر دارد تا با دریافت و اعمال نکته نظرات متقاضیان خرید حوله تبلیغاتی ، نام و برند و حوزه فعالیت آنها را در افکار عمومی پایدار سازد و یک هدیه ای ماندگار و نفیس را که یادآور برند تجاری و یا اداری ارگان و یا سازمان سفارش دهنده می باشد را تقدیم حضور مشتریان و افراد گیرنده این هدایا نماید.

خرید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

خرید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

گروه تولیدی حوله زرین ساپ تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده  است تا با امکان پذیر نمودن شرایط برای خرید و سفارش حوله تبلیغاتی، یک هدیه تبلیغاتی جاویدان که به علت استفاده طولانی مدت و دوام و پایداری این محصول ، بازدهی پیام تبلیغاتی را چندین برابر نماید و با اعمال کیفیت برتر و در نظر گرفتن کمترین رنج قیمتی توانایی این امر را دارد تا میزان فروش خوبی را به خود اختصاص دهد.

 

 

قیمت خرید حوله تبلیغاتی

قیمت خرید حوله تبلیغاتی

قیمت خرید حوله تبلیغاتی شامل هزینه چاپ یا گلدوزی روی حوله و مواد و متریال اولیه به کار رفته در تولید آنها می باشد لازم به توضیح می باشد  که میزان متریال و مواد اولیه به کار برده شده در تولید و بافت تاروپود آنها که معمولا از نوع نخ پنبه 100% می باشد همگی در تعیین نحوه تولید و تهیه و نهایتاً فروش حوله تبلیغاتی اثر گذاری مثبتی و موثری دارد.

خرید حوله فشرده تبلیغاتی

خرید حوله فشرده تبلیغاتی

با توجه به نامگذاری این نوع از حوله ها تراکم تارو پود و بافت حوله های فشرده تبلیغاتی بسیار بالاست و می توان این گونه بیان نمود که به علت فشرده بودن و جرم کمتری که دارد میتوان این محصول را در کیف مسافرتی و یا حتی در استخر ها و باشگاه ها به کار برد.

سفارش دوخت حوله

سفارش دوخت حوله

گروه تولیدی زرین ساپ با دارا بودن پرسنل قوی و قدرتمند خود در بخش تولید و در قسمت اجرایی کارخانه با دریافت برند و لوگوی مورد نظر مشتریان و اشخاصی که قصد دارند تا با اهدای یک هدیه و محصولی که درخشش و بقای برند و کیفیت ارائه خدمات مربوط به مجموعه انها را چندین برابر می نماید، انواع سفارشات تولید و فروش در تیراژ بالای آنها را در برنامه اجرایی دائمی و همیشگی خود قرار دهد.

چاپ لوگو روی حوله

چاپ لوگو روی حوله

چاپ بصورت گلدوزی انجام می پذیرد و در تعداد بالا بافت بصورت اختصاصی انجام می گردد ، در مجموعه تولیدی حوله زرین ساپ امکان تولید حوله تبلیغاتی برای اماکن مختلف از قبیل هتل ها و مراکز اقامتی و سایر مراکز اداری و تجاری وجود دارد . حوله های تبلیغاتی معمولا به صورت 2 رو نخ یا یک رو مخمل تولید می شود .جهت اطلاع از لیست قیمت حوله دستی،حوله پالتویی،حوله حمام با کارشناسان مجموعه تولیدی حوله زرین ساپ تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

 موارد استفاده از حوله های استخری

تولید حوله تبلیغاتی در تبریز با قیمت مناسب

تولید حوله تبلیغاتی نیازمند ظریف کاری ها و حساسیت های بسیاری می باشد و تنها …