آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / تولید کننده حوله تبلیغاتی بابالاترین کیفیت

تولید کننده حوله تبلیغاتی بابالاترین کیفیت

تولید کننده حوله تبلیغاتی برای افزایش فروش و درآمد شرکت خود از تنوع رنگ و طرح های مختلفی استفاده میکند.شرکت های تولید حوله درایران محصولات خودرا درطرح های دخترانه و پسرانه تولید میکنند.

حوله تبلیغاتی

عرضه مستقیم انواع حوله تبلیغاتی در ایران

در تولید انواع حوله از تنوع بالای رنگ ها استفاده می شود که برخی از این رنگ ها غیر مجاز وشیمیایی هستند وبه سلامت پوست وسلامت فرد آسیب می رسانند.
بهترین و مناسب ترین رنگ برای تولید حوله ، ایندانترین میباشدولی قیمت رنگ ایندانترین در ایران بسیار بالا است وهر تولید کننده حوله ایی نمی تواند آن را تهیه کند و در شرکت و یا تولیدی از آن استفاده کند.
از ویژگی های رنگ ایندانترین این است که بعد از چندین سال استفاده مداوم هم تغییر رنگ نمی دهد وکیفیت حوله تا سطج قابل توجهی حفظ میشود.
رنگ ری اکتیو هم یکی ازمناسبترین رنگ های مصنوعی برای تولید حوله های پنبه ایی است که در مقابل تغییرات رنگ مقاومت بالایی دارد.
کارخانه ها و تولیدی هابرای تولید حوله ای با کیفیت بالا هزینه و وقت زیادی صرف آن میکنند تا بتوانند محصولات خودرا با بهترین کیفیت به بازار مصرف عرضه کنند.
عرضه مستقیم حوله تنها از طریق شرکت یا تولیدی آن بدون واسطه انجام می شود و حوله با قیمت کمتر و کیفیت بهتر به دست خریداران و مصرف کنندگان می رسد. شرکت های تولید حوله تبلیغاتی در تلاش اند برای به دست آوردن جایگاهی بالاتر در بازار،محصولات بهداشتی خود را با تنوع مختلفی تولید می کنند.
این حوله ها در جنس های ارگانیک،میکروفیبر،بامبو و نایلونی تولید و روانه بازار میشوند.
حوله هایی با تار و پود ضعیف تر، برای تولید روی زمینه و یک تار اضافه برای تشکیل پرز ایجاد می‌شود. روی دستگاه بافندگی، دو دستگاه بیم قرار دارد، یکی در بالا و دیگری در پایین دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از بیم پایین تار و پود حوله بافته می‌شود، و بیم بالا با اضافه کردن یک تار، باعث ایجاد پرز در حوله می‌شود.

حوله تبلیغاتی

سیستم های کنترل بافت حوله

کنترل بافت و کیفیت حوله سه نوع می باشد:

  • بادامکی
  • ژاکارد
  • دابی

کنترل بافت بادامکی ساده ترین و راحت ترین نوع کنترل بافت حوله می‌باشد. و با استفاده از کنترل بافت بادامکی، فقط می‌توان حوله بدون طرح و اکثرا در بافت حوله های ساده و بزرگ استفاده می‌شود.
کنترل بافت دابی ، توسط لنگه‌های ورد و نخ بافت حوله کنترل می‌شود و می‌توان تعداد لنگه‌ها را کمتر یا بیشتر نمود و با استفاده از کنترل بافت دابی، می‌توان طرح‌های هندسی منظم را بر روی حوله بافت، هر چه دستگاه بافت دارای ورد‌هایی به تعداد بیشتر باشد، توانایی تشکیل طرح‌های هندسی بهتری را دارد.
کنترل بافت ژاکارد وسیله‌ای است که توانایی این را دارد که تمام نخ‌های پرز و زمینه را کنترل‌ کند و در نتیجه میتواند نقشه روی حوله ایجادکند.ارتباط بین چنگال‌ها و نخ‌های دستگاه بافت را، هارنش می‌گویند، و از چنگال به میل میلک وصل می‌شود، سپس نخ از درون میل میلک می‌گذرد.

حوله تبلیغاتی

پنبه در بافت حوله و رنگرزی

ماده اولیه حوله طبق معمول پنبه است. بافت پنبه به رنگ های قلیایی و کلری حساس نیستند ولی خاصیت اسیدی پنبه بایددر فرآیند رنگرزی مورد توجه قرار بگیرد. حوله هم همانند دیگر محصولات بافتنی و نساجی، مرحله رنگرزی و پردازش نهایی را در چرخه کاری کارخانه طی می کند.
قبل از رنگرزی پنبه بایدکاملا آماده باشد. آماده کردن پنبه مانندحذف مواد خارجی از بافت پنبه می باشد. ولی برای یک تولیدی این کار در مرحله نخ ریسی به انجام رسیده است. مراحل پیشگیری به سه بخش آهار گیری،تمیز کردن و سفیدکردن می باشد.
آهارگیری در جهت برش پارچه حوله، صحت کامل سفیدی، رنگرزی و نرم بودن پنبه استفاده می شود. فرآیند آهارگیری به اصل اندازه گیری حوله ارتباط دارد.
در این فرآیند حذف مواد خارجی بوسیله آنزیم ها صورت می گیرد.حتی آنزیم ها هم بدون برنامه ریزی استفاده نمی شوند زیرا نیاز به کنترل دقیق رطوبت، دما، سختی آب، افزودن الکترولیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انتخاب حوله تبلیغاتی در نوع دستی

فروش حوله تبلیغاتی در تبریز

کارخانه حوله زرین ساپ با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته کارخانه ای اقدام به تولید …