آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

تولید حوله تبلیغاتی در مرکز فروش و تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ با پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات کارخانه ای و با طراحی منحصر به فرد ترین طرح های تبلیغاتی حوله ای که بافت و تولید پارچه های حوله ای نیز در این مجموعه تعریف شده استاین پی آمد را داشته است تا میزان فروش خوبی را به خود اختصاص دهد.

تولید حوله تبلیغاتی

تولید حوله تبلیغاتی

تمامی مراکز تجاری و یا حتی مراکز اقامتی و هتل ها و همچنین سازمان های دولتی و خصوصی برای دیده شدن نیازمند تبلیغات مناسب هستند. بدون تبلیغات حوزه و رسته کاری شما دیده نمی شود. و با دیده نشدن جایگاهی در بازار رقابتی نخواهید داشت. تمامی شرکت های بزرگ و یا کوچک موفق در سراسر دنیا همواره برنامه های مختلفی برای تبلیغات دارند. این تبلیغات به شما اجازه دیده شدن و مطرح شدن برند و حوزه فعالیت شما را خواهد داد.

تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

امروزه به خاطر اهمیت زیبایی پوست صورت و بدن مراکزی تحت عنوان اسپا شکل گرفته است. اسپاها خدماتی چون ماساژ، مراقبت از پوست و درمان پوست انجام خواهند داد. تمامی اسپاها و مراکز زیبایی پوست، باید در وسایل بهداشتی خود، حوله با اندازه های متفاوتی داشته باشند. کیفیت حوله های این گونه مراکز بسیار اهمیت دارد. اما علاوه بر کیفیت، مهم است که حوله های این مراکز دارای ظاهر منحصر به فرد باشد. ظاهری که فقط مختص آن مرکز بوده و در جای دیگر تکرار نشود.

مرکز تولید حوله تبلیغاتی استخری

تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

این حوله ها باید دارای ظاهر زیبایی نیز باشند. ظاهر حوله های یک استخر نشان دهنده میزان احترام به مشتری می باشد. اما استخرها نیز مانند هتل ها باید حوله های اختصاصی خود را داشته باشند. به این شکل که اسم استخر می تواند با طرح دلخواه شما بر روی حوله ها حک شود.حک شدن اسم استخر بر روی حوله ها باعث می شود؛ استخر شما جلوه بهتری داشته باشد و نام استخر در ذهن مشتری باقی بماند. به همین دلیل باید علاوه بر انتخاب حوله ها با جنس و کیفیت مناسب، به فکر ظاهر آن نیز باشید.

 

تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

هدایای تبلیغاتی از سالنامه های عید گرفته تا خودکار و وسایل دیگری است که به کارکنان اهدا می شود. این کالا ها مختص همان ارگان و یا کارخانه تهیه می شود و اسم و آرم کارخانه و یا ارگان روی این کالا ها ثبت می شود. اما یکی از کالا هایی که می شود در میان هدایای کارکنان قرار بگیرد و بازدهی و انعکاس رسته فعالیت و حوزه کاری شما را چندین برابر می نماید، سفارش حوله است.

 

 

انتخاب حوله تبلیغاتی در نوع دستی

انتخاب حوله تبلیغاتی در نوع دستی

حوله های دستی علاوه بر داشتن ویژگی دوام و ماندگاری بالا و استفاده طولانی مدت و مکرر این محصول اثرگذاری مثبتی در بقای نام و برند و زمینه فعالیت مرکز سفارش دهنده را  دارا می باشد.  باتوجه به اینکه حوله های دستی در ابعاد و اندازه های کوچک تولید می شوند و میزان و مقدار پارچه مصرفی آنها برای تولید پارچه ها کم می باشد هزینه تهیه و تولید این محصول حوله ای نسبتا به سایر حوله ها کم می باشد.

مزیت استفاده از حوله های تبلیغاتی

مزیت استفاده از حوله های تبلیغاتی

ماندگاری حوله های دستی ممکن است تا چندین سال تداوم داشته باشد. در حال حاضر حوله‌های تبلیغاتی استخری و حمامی در رنگ‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی  عرضه می‌شوند.حوله های تبلیغاتی یک راه بسیار عالی برای بازاریابی حرفه و تجارت شما می باشند که امروزه در گروه های شغلی مختلف مشاهده می شوند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین قیمت انواع حوله حمامی

ارزانترین قیمت انواع حوله حمامی

قیمت انواع حوله حمامی بر اساس عوامل تاثیر گذار بسیاری تعیین می گردد و ما …