آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

ورود شما کاربر گرامی را به مرکز تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ گرامی می داریم و مفتخر هستیم که با ارائه خدمات فروش انبوه و در تیراژ بالا توانسته ایم نامی درخشان در رسته تولید حوله های تبلیغاتی به ثبت رسانیم.

تولید حوله تبلیغاتی

تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

تمامی تجارت ها برای دیده شدن نیازمند تبلیغات مناسب هستند. بدون تبلیغات تجارت شما دیده نمی شود و با دیده نشدن جایگاهی در بازار رقابتی نخواهید داشت. تمامی شرکت های بزرگ و یا کوچک موفق در سراسر دنیا همواره برنامه های مختلفی برای تبلیغات دارند.استفاده و ارائه  انواع مختلف حوله های تبلیغاتی  به شما اجازه دیده شدن خواهد داد.

تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

تولید حوله تبلیغاتی با ظاهری بسیار شیک

امروزه به خاطر اهمیت زیبایی پوست صورت و بدن مراکزی تحت عنوان اسپا شکل گرفته است. اسپاها خدماتی چون ماساژ، مراقبت از پوست و درمان پوست انجام خواهند داد. تمامی اسپاها و مراکز زیبایی پوست، باید در وسایل بهداشتی خود، حوله با اندازه های متفاوتی داشته باشند. کیفیت حوله های این گونه مراکز بسیار اهمیت دارد. اما علاوه بر کیفیت، مهم است که حوله های این مراکز دارای ظاهر منحصر به فرد باشد. ظاهری که فقط مختص آن مرکز بوده و در جای دیگر تکرار نشود.

مرکز تولید حوله تبلیغاتی استخری

مرکز تولید حوله تبلیغاتی استخری

 

این حوله ها باید دارای ظاهر زیبایی نیز باشند. ظاهر حوله های یک استخر نشان دهنده میزان احترام به مشتری می باشد. اما استخرها نیز مانند هتل ها باید حوله های اختصاصی خود را داشته باشند. به این شکل که اسم استخر می تواند با طرح دلخواه شما بر روی حوله ها درج شود.درج شدن اسم استخر بر روی حوله ها باعث می شود؛ استخر شما جلوه بهتری داشته باشد و نام استخر در ذهن مشتری باقی بماند. به همین دلیل باید علاوه بر انتخاب حوله ها با جنس و کیفیت مناسب، به فکر ظاهر آن نیز باشید.

 

قبول سفارش تولید حوله تبلیغاتی از سراسر دنیا

قبول سفارش تولید حوله تبلیغاتی از سراسر دنیا

گروه تولیدی حوله زرین ساپ این توانمندی را دارد تا با پذیرش سفارشات تولید و فروش انواع حوله ها از سراسر دنیا در نوع تبلیغاتی نامی ماندگار از خود به ثبت رساند و مقدمات درخشش و بقای نام و برند تجاری شما را در افکار عمومی فراهم سازد . همه ما میدانیم که تبلیغات بر روی حوله علاوه بر صرفه اقتصادی، دارای مزایای فراوان دیگری نیز است. پس از آن به تفسیر ویژگی های یک حوله تبلیغاتی خوب پرداختیم و ویژگی های حوله های تبلیغاتی هنر را برای شما بازگو نمودیم.

 

تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

هدایای تبلیغاتی از سالنامه های عید گرفته تا خودکار و وسایل دیگری است که به کارکنان اهدا می شود. این کالا ها مختص همان ارگان و یا کارخانه تهیه می شود و اسم و آرم کارخانه و یا ارگان روی این کالا ها ثبت می شود. اما یکی از کالا هایی که می شود در میان هدایای کارکنان قرار بگیرد؛ حوله است.

تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

تولید حوله تبلیغاتی درجه یک

حوله با اندازه های مختلف می تواند هدیه مناسبی برای کارکنان باشد. زیرا که حوله یک وسیله ی بهداشتی است که همواره همراه با کارکنان است. و می تواند به خوبی یاد آور اسم کارخانه و ارگان شما باشد و هم چنین قابلیت این را دارد که تبدیل به یک هدیه مناسب شود. حوله ها را می توان در اندازه دلخواه در رنگ های متنوع سفارش داد و اسم کارخانه و ارگان را با طرحی زیبا همراه با لوگوی شرکت بر روی آن بافت تا هدیه ای ماندگار برای کارکنان شما باشد.

مرکز تولید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

مرکز تولید حوله تبلیغاتی با قیمت مناسب

باتوجه به سفارش حوله تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های متفاوت و اکثر اوقات در ابعاد دستی 30*60 و 40*80 ، قیمت حوله های تبلیغاتی نسبتا در عیارهای ریالی متناسبتری تعیین می شود . این اطمینان به شما داده می شود که با یک بار سفارش و خرید از مجموعه زرین ساپ و با پی بردن به کیفیت تضمین شده محصول،  مشتری دائمی این مرکز تولیدی خواهید شد.

انتخاب حوله تبلیغاتی در نوع دستی

انتخاب حوله تبلیغاتی در نوع دستی

حوله های دستی علاوه بر داشتن ویژگی دوام و ماندگاری بالا و استفاده طولانی مدت و مکرر این محصول اثرگذاری مثبتی در بقای نام و برند و زمینه فعالیت مرکز سفارش دهنده را  دارا می باشد.  باتوجه به اینکه حوله های دستی در ابعاد و اندازه های کوچک تولید می شوند و میزان و مقدار پارچه مصرفی آنها برای تولید پارچه ها کم می باشد هزینه تهیه و تولید این محصول حوله ای نسبتا به سایر حوله ها کم می باشد.

مزیت استفاده از حوله های تبلیغاتی

مزیت استفاده از حوله های تبلیغاتی

علاوه بر آن، حوله‌ها تبلیغاتی تا چندین سال دوام خواهند داشت. در حال حاضر حوله‌های تبلیغاتی استخری و حمامی در رنگ‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی  عرضه می‌شوند.حوله های تبلیغاتی یک راه بسیار عالی برای بازاریابی کسب و کار می باشند که امروزه در اصناف مختلف مشاهده می شوند. دلیل این راه عالی هم ضرورت درج نام تجاری شرکت ها بر روی حوله های تبلیغاتی است که از منابع جایگزین درآمد حاصل می شود.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله سر در مجموعه زرین ساپ

قیمت حوله سر در مجموعه زرین ساپ

قیمت حوله سر زمانی که به صورت مستقیم از کارخانه خریداری شود بسیار مناسب تر …